Stare Czaple,
459 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 90 m2
5 100 PLN /m2
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2005

Dane nieruchomości:

Numer oferty: DJ910300
Powierzchnia: 90 m2
Powierzchnia działki: 1 024 m2
Liczba pokoi: 3
Rok budowy: 2005
Ogrzewanie: kominkowe
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 5 100 PLN
Cena: 459 000 PLN

Opis nieruchomości:

Wyjątkowo urokliwy domek letniskowy z duszą w otoczeniu starych drzew. Możliwości całorocznego zamieszkania. Bardzo blisko do czystego jeziora z łagodnym zejściem oraz gwarancją swobodnego dostępu wpisanym w księdze wieczystej. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, nie wymaga żadnego wkładu finansowego.
Dom ma powierzchnie 60m2 i dodatkowe 20m2 zadaszonego tarasu oraz około 10 m2 wiaty. W tym roku został przeprowadzony remont polegający między innymi na ociepleniu budynku, położeniu nowej elewacji, wymienieniu podłóg (panele i kafle), malowaniu oraz  wymianie instalacji elektrycznej. Dom urządzony ze stylem. Nowa zabudowa kuchni. Okna plastikowe w każdym pomieszczeniu.
Budynek składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią oraz podwójnym wyjściem na taras, dwóch sypialni oraz łazienki z prysznicem. W salonie kominek z rozprowadzeniem ciepła na sypialnie oraz łazienkę w której dodatkowo znajduje się ogrzewanie podłogowe. Położenie tarasu od słonecznej południowo-zachodniej strony. Wyposażenie domu w cenie nieruchomości.
Działka ma powierzchnie 1024m2. W całości ogrodzona z drewnianą bramą wjazdową i furtką. Na działce znajduje się oczko wodne z rybkami, wiata wypoczynkowa, piaskownica, huśtawka, zadaszone miejsce parkingowe oraz miejsce na składowanie drewna. Woda ze studni. 3km do stacji PKM.
Nieruchomość nie jest w żaden sposób obciążona.
Szukasz domku w otoczeniu lasu, by odpocząć w akompaniamencie śpiewu ptaków? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Nie czekaj tylko umów się na prezentację. Takie okazje nie zdarzają się często.

Skontaktuj się z agentem :
Urszula Chmielewska

Telefon : 668-861-311

uchmielewska@pomorskienieruchomosci.pl


Lokalizacja: