Gdynia Orłowo,
1 099 500 PLN
Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż , 352 m2
3123.58 PLN /m2
Powierzchnia
352 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: DJ579515
Powierzchnia: 352 m2
Powierzchnia działki: 352 m2
Cena za m2: 3123.58 PLN
Cena: 1 099 500 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż DZIAŁKA  o pow. 352 m2,  zabudowana domem - półbliżniak, z bezpośrednim wjazdem z  jednej z centralnych ulic Gdyni Orłowa - ul. Wrocławskiej. 
Lokalizacja gwarantująca powodzenie inwestycji zarówno do zamieszkania "dla siebie", jak i  inwestycyjnie na przyszłość, czy też pod ewentualne wynajmy. Blisko morza, mola  i  Klifu Orłowskiego - ok. 2 km.
Działka nie jest objęta MPZP, w całości ogrodzona.
Media:
komplet na miejscu.
Bliskość  komunikacji miejskiej, szkół i przedszkoli, przychodni lekarskiej, placówek handlowych, miejsc i ścieżek spacerowych leśnych czy nadmorskich, bliskość Placu Górnośląskiego  i możliwości nabywania eko-produktów, wszystko to może być do dyspozycji  przyszłego Nabywcy.  
Dom w stanie do rozbiórki. Nieruchomość aktualnie o pow. ok. 100 m2  (parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój; piętro: podobnie) ma potencjał wyodrębnienia 2 niezależnych mieszkań (parter/ piętro)  Do dyspozycji będzie projekt budowlany w jego pierwotnej wersji.
Działka z dość przestrzennym ogródkiem, którego metraż nie będzie wymagać zbyt dużych nakładów  pielęgnacyjnych w przyszłości. 
Korzystna cena uwzględnia już koszty, jakich będzie wymagać ta inwestycja.
Szukasz nieruchomości w spokojnej okolicy "starego" Orłowa"? WARTO zapoznać się z tą propozycją. Cena naprawdę zachęca.  Zapraszam  do ustalenia dogodnego terminu i spotkania na miejscu.

Skontaktuj się z agentem :
Elżbieta Wenzel

Telefon : 734199708

e.wenzel@djrenoma.pl


Lokalizacja: