Sierakowice,
199 000 PLN
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż , 2 600 m2
76.54 PLN /m2
Powierzchnia
2 600 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: DJ863265
Powierzchnia: 2 600 m2
Cena za m2: 76.54 PLN
Cena: 199 000 PLN

Opis nieruchomości:

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę w Sierakowicach. Działka jest płaska, uzbrojona. Woda na działce, prąd i kanalizacja w drodze tuż przy działce. Z działki rozpościera się cudowna panorama na Sierakowice. Działka znajduje się na wzniesieniu  i słońce będzie świeciło przez cały dzień. Do centrum Sierakowic 4-5 minut. Gmina planuje wybudowanie do centrum drogi rowerowej. Bardzo blisko na spacer i grzyby do lasu. Działka wyrównana, bez drzew i korzeni, przygotowana do budowy. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową oraz rzemieślniczo-usługową. Wysokość zabudowy do 12 metrów, procent zabudowy max 10%, geometria dachu dowolna. W pobliżu nowe domy jednorodzinne. Istnieje możliwość podziału działki na dwie.

Przy zakupie nieruchomości do kosztów transakcyjnych należy doliczyć podatek PCC 2%, taksę notarialną i wynagrodzenie biura.

"Opis oferty prezentowanej na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i 71 KC).Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny"
SUPER OFERTA POLECAM

Skontaktuj się z agentem :
Małgorzata Chmielewska

Telefon : 607604603

mchmielewska@pomorskienieruchomosci.pl


Lokalizacja: