Ostrzyce,
128 940 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 921 m2
140 PLN /m2
Powierzchnia
921 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: DJ439714
Powierzchnia: 921 m2
Cena za m2: 140 PLN
Cena: 128 940 PLN

Opis nieruchomości:

Szukasz działki na malowniczych Kaszubach ?
Mam na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni od 899 m kw do 1079 m kw., położone na obrzeżach Ostrzyc, przy ulicy Na Koszowatkę.

Działki są płaskie lub lekko nachylone, z pięknym widokiem na pola i lasy, nasłonecznione, z wjazdem z drogi asfaltowej, następnie drogą utwardzoną gruntową, w której mamy przyłącze energetyczne i wodociągowe oraz światłowód.

Dla tego terenu została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne, powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni terenu inwestycji - do 13 %.

Jest to piękna okolica w otoczeniu jezior i lasów, w odległości 800 m od działki jest jezioro Trzebno, a 1,6 km jezioro Ostrzyckie, jest to bezpieczna odległość przy której można odpocząć od plażowego zgiełku i hałasu.W sąsiedztwie nowa zabudowa rekreacyjna i całoroczna, sąsiedzi są mili i uczynni.

Ostrzyce to duża kaszubska wieś turystyczno-letniskowa w województwie pomorskim, przepięknie położona na obszarze Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, wśród jezior i lasów.

Odległość od Gdańska 41 km, od Gdyni 49 km, od Wejherowa 52 km i od Kartuz 13 km

"Opis oferty prezentowanej na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego (art. 66 i 71 KC).Przedstawione informacje mają jedynie charakter informacyjny"

Skontaktuj się z agentem :
Wioletta Jóźwiak

Telefon : 668861312

wjozwiak@pomorskienieruchomosci.pl


Lokalizacja: